Irský červenobílý setr Debborin

ŠTĚŇATA
Vrh B Stafordšírského bulteriéra


Ve čtvrtek 17.8. 2023 přišly na svět čtyři fenečky, pro které hledáme ty nejlepší páníčky!

Maminka vrhu, Fleur Delacour Chesway, pochází ze spojení bílého psa z Polska jménem Bullkeinol A Billy Boy a modré fenky Bellatrix Lestrange Chesway. Fleur má dobře modelovanou hlavu s tmavým okem, rovnou hřbetní linii, správné úhlení končetin a dobře nasazený ocas. Je plnochrupá a má nůžkový skus. S Fleurkou jsme se zúčastnili jen několika výstav, ale vždy obdržela velice hezké posudky a několikrát se umístila na pořadí. Její největší předností je však velmi přátelská, veselá a nekonfliktní povaha. Fleur je kamarádka opravdu s každým! Fenka má kompletně vyšetřený pohybový aparát s těmi nejlepšími výsledky. Netrpí žádnou alergií.

Pro Fleurku jsme vybrali černobílého psa z chovatelské stanice Top Banana. Zombie je nejen zdravý a krásný, ale také pracovně úspěšný. Složil několik zkoušek z výkonu a je aktivně využíván v lovecké praxi. Více informací o Zombíkovi naleznete zde.

U štěňátek z tohoto spojení očekáváme vyrovnané přátelské povahy i výstavní a pracovní předpoklady.stafordšírský bulteriér štěňata

free counter
Internetové stránky a grafika pro chovatele, psí fotograf cernohubova.com